Vrh N štěňata

Narozena 26.12.2012                                                                              

Nina Bella Geri z Katu - fena - volná

DSC_0112DSC_0116DSC_0108


Potvrzená březost - štěnda se narodí koncem prosince 2012

jack-geri_Kopie_a

Jack má mohutnou hlavu, elegantní krk, perfektní horní linii, správné úhlení končetin a výborný pohyb.  Vyniká milou, naprosto nekonfliktní povahou a skvělým temperamentem.

NCL- A CLEAR (=čistý)

Geri je fena s elegantní hlavou, perfektní horní i dolní linií,vynikajícím úhlením a výborným pohybem.Vyniká svým temperamentem a nekonfliktní povahou. Všechny tyto výborné vlastnosti předává svým potomkům. (Indigo Killemall z Katu,Inexis Killemall z Katu,Incognito Killemall z Katu, Lewiss Killemall z Katu,Lerry Killemall z Katu). Dědem štěňat je vynikající plemeník americké krve Floyd Szalai´s (Finwars Whisky Jack)

NCL- A  CLEAR

Štěnata budou CLEAR - zdravá

http://www.pedigreedatabase.com/breeding.result?father=1003625&mother=1176121


Oba rodiče je možnost vidět v naší chovatelské stanici.

 

Rezervace štěňátka je možná již nyní, pokud jste seriozní zájmce, napiště nám prosím pár slov o sobě a také o tom, co chcete a hlavně můžete našemu štěňátku nabídnout. V případě závazné rezervace po narození štěňátek - požadujeme složení rezervační zálohy, která se samozřejmě při odběru štěňátka odečítá od kupní ceny.Na  vše je vystavena rezervační smlouva a následně kupní smlouva.

V případě jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 rodokmen_skywalkerPedigree_Geri_3

 
TOPlist

Nová Ves 89,46331, Chrastava
+ 420 723 026 210

Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio